چگونه میوه کیوی را انتخاب و نگهداری کنیم؟

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. چگونه میوه کیوی را انتخاب و نگهداری کنیم؟

کیوی را انتخاب کنید که نرم و البته دارای پوستی سفتی باشد و از مصرف میوه‌هایی که کبودی یا لکه‌های مرطوب دارند اجتناب کنید. کیوی رسیده در اثر یک فشار ملایم می‌رسد. آن‌ها را می‌توان با نگه‌داشتن در دمای اتاق دور از گرما و یا نور خورشید برای چند روز یا با قرار دادن آن‌ها در کنار یک سیب یا موز در یک کیسه کاغذ برای رسیدن آماده کرد. کیوی رسیده شده را می‌توان در چند هفته یخچال نگهداری کرد.

کیوی یک میوه خوش‌طعم و مغذی است که نه تنها جوانه‌های حس چشایی ما را ارضا می‌کند، بلکه سطح سلامت ما را نیز بهبود می‌بخشد. این میوه شامل کیسپر، پپتید غنی از سیستئین است که در درمان فیبروز کیستیک مفید و باارزش است. کیوی در آماده‌سازی محصولات ضد میکروبی برای کاهش مقاومت در برابر داروهای رایج برای عفونت قارچی و باکتری استفاده می‌شود.

این میوه دارای ویژگی‌های طبیعی تصفیه و رقیق کردن خون بدون عوارض جانبی مانند استفاده از داروی آسپرین است. با توجه به خواص ضدالتهابی این میوه همچنین می‌تواند در درمان بیماری آرتریت روماتوئید مفید باشد. این میوه را در رژیم غذایی خود قرار دهید تا بسته تغذیه‌ای مفید را برای سلامتی خود به ارمغان بیاورد.

کیوی