درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
About-Us

درباره شرکت سردخانه پلت کو

شرکت سردخانه پلت کو از سال 1363 فعالیت خود را در خصوص نگهداری محصولات باغی همچون کیوی و پرتقال در منطقه غرب مازندران شروع کرد. این شرکت پس از مدت کوتاهی بیشتر تمرکز و تخصص خود را به صورت ویژه بر روی میوه کیوی قرار داد. ظرفیت نگهداری میوه این سردخانه بالغ بر 5000 تن می باشد که شامل 13 سالن نگهداری با ظرفیت های مختلف جهت پاسخگویی بهتر به مشتریان می باشد. همچنین این مجموعه دارای یک سالن زیر صفر نیز می باشد که کاملاً به روز بوده که پاسخگوی این نیاز مشتریان نیز بوده ایم.

درباره بازرگانی فرهاد موزونی

بازرگانی فرهاد موزونی با مدیریت آقای فرهاد موزونی کار خود را از سال 1393 شروع کرد و از همان ابتدا به صورت تخصصی در امر صادرات محصول کیوی توجه ویژه ای داشته است. این شرکت در ابتدا صادرات خود را به کشور روسیه آغاز نمود و در این راه سعی نمود با ارایه محصول با کیفیت جایگاه ویژه ای در بازار و فروشگاه های میوه روسیه برای خود فراهم نماید. این بازرگانی در سال های اخیر با برنامه ریزی بلند مدت سعی نمود تا محصول کیوی را با برند و بسته بندی اختصاصی در کشورهای دیگر نیز ارایه نماید و از این بین می توان به کشورهای اوکراین، اسپانیا، ایتالیا، هندوستان، ازبکستان، ارمنستان، آذربایجان و کشورهای همجوار ایران و حاشیه خلیج فارس نام برد. بازرگانی فرهاد موزونی در امر بسته بندی میوه کیوی سعی نموده است که از پیشرفته ترین تجهیزات بسته بندی همچون سورتینگ تمام مکانیزه بهره ببرد تا خروجی کیوی بسته بندی شده دارای بالاترین استانداردهای جهانی را دارا باشد.

Product (6)

مشخصات محصول و منطقه برداشت

بازرگانی فرهاد موزونی با در درست داشتن نیروهای کاملاً با تجربه در زمان برداشت محصول کیوی از باغات منطقه غرب مازندران در تلاش است که کیفیت بالای محصولات خود را از همان ابتدا و در زمان انتخاب میوه در باغ ها و برداشت محصول از باغ تضمین نماید. همچنین این مجموعه سعی نموده است با جذب نیروهای کاملاً متخصص در امر ارایه محصولات صادراتی با کیفیت و استاندارد روز دنیا گام های مثبتی بردارد.

گواهی نامه ها و استانداردها

بازرگانی فرهاد موزونی با در دست داشتن نیروی ویژه و متخصص، استانداردهای میوه های مختلف را بر اساس استاندارد کشور روسیه و اروپا تنظیم و بر اساس این استانداردهای داخلی پاسخگوی نیاز های مشتریان در امر تامین محصولات صادراتی با بالاترین کیفیت می باشد.

چشم انداز شرکت

بازرگانی فرهاد موزونی در نظر دارد در فضای سردخانه پلت کو و مطابق بالاترین استانداردهای جهانی فعالیت خود را گسترش دهد تا در بازارهای مختلف جهانی در خصوص انواع مختلف میوه و سبزی به ویژه کیوی به عنوان یکی از ارکان اصلی در این بازارها بیش از پیش شناخته شود.